Заклад дошкільної освіти №20 "Золота рибка" Покровської міської ради Донецької області

Новини

Враховуючи безпекову ситуацію у нашому регіоні, зараз система освіти вимушена переходити до онлайн форматів. Окрім університетів і шкіл на такий режим переходять і дитячі садочки.

Ось і наш заклад дошкільної освіти з 01.09.2022р. долучився до дистанційного навчання на платформі Тімс.

Наші досягнення

В рамках Міжнародної акції "16 днів без насилля" 09.12.2022 року для педагогів закладу пройшов психолого-педагогічний тренінг з профілактики булінгу

Завідувач ЗДО №20 "Золота рибка" Зубар Тетяна Павлівна прийняла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Системи управління освітою під час воєнного стану та перспективи оновлення освіти в повоєнну добу". Тема доповіді "Взаємодія закладу дошкільної освіти та сім’ї як важливий фактор успішного дистанційного навчання в період воєнного стану"

Напередодні Різдва педагогічний колектив Закладу дошкільної освіти 20 "Золота рибка" подарував своїм вихованцям яскраві враження, святковий настрій, ігри, хороводи. А Покровська міська військова адміністрація підготувала для дітей солодкі подарунки.

Заклад дошкільної освіти №20 "Золота рибка" Покровської міської ради долучився до ІІ Міжнародного заняття доброти, присвяченого домашнім та безпритульним котам і собакам. Вихованці старшої групи "Ромашки" (вихователь Леонова С.О.) та молодшої групи "Світлячки" (вихователь Кобець В.В.) дізналися як потрібно доглядати та піклуватися про котів та собак, закріпили навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами. Дошкільнята зрозуміли, що перш ніж заводити домашнього улюбленця потрібно усвідомити всю відповідальність по догляду і піклуванню за тваринкою, а також бути добрими і співчувати безпритульним котикам та собачкам.

Тиждень онлайн-занять "Маленьким дітям про великого Тараса Шевченка"

20.03.2023  у Закладі дошкільної освіти №20 "Золота рибка" пройшло підсумкове  засідання атестаційної комісії.

За результатами атестації педагогічних працівників закладу:

- Салова Д.М., вихователь та Вдовіна А.А., вихователь, відповідають займаній посаді та їм встановлено 11 тарифний розряд;

- Федоренко В.С., вихователь та Лапшова І.Г., інструктор з фізкультури, відповідають займаній посаді та їм підтверджено кваліфікаційну категорію "спеціаліст 1 категорії".

Новий 2023/2024 навчальний рік у Закладі дошкільної освіти №20 "Золота рибка" розпочався у дистанційному форматі

Життя та здоров’я – це найбільша цінність, і обов’язок дорослих полягає в тому, щоб діти знали і виконували правила безпечної поведінки. Тому з 18.09.2023р. по 22.09. 2023р. у Закладі дошкільної освіти №20 «Золота рибка» Покровської міської ради пройшов Тиждень безпеки. Протягом тижня діти знайомилися з правилами пожежної та мінної безпеки, дорожнього руху, поведінки на вулиці та вдома.

Пропонуємо переглянути фотозвіт з Тижня безпеки.